Blogowy czwartek

W każdy czwartek, prowadzimy akcję #BlogowyCzwartek, otwieramy się na blogosferę, promując fascynujące artykuły i blogi. W środę przypominamy o tym na naszej stronie dla fanów i prosimy blogerów o pomysły na wpisy. Ostatnim wpisem który popełniliśmy na życzenie naszych fanów był wpis pt. Nie posyłaj dziecka do komunii. Dziękujemy.

W każdy czwartek przygotowuję zestawienie 20 wpisów na blogu i umieszczam je na stronie internetowej. Kolejność zestawienia jest ważna, ponieważ decyduje o tym, który wpis trafi na nasz fanpage na Facebooku. Ze wszystkich wpisów wybieram (subiektywnie) jeden, który trafia na fanpage, a pozostałe można znaleźć tutaj. Jeśli chcesz, możesz dodać linki do swoich lub cudzych tekstów w sekcji komentarzy poniżej.

Zachęcam Was do polecania swoich wpisów z ostatniego tygodnia, a także cudzych, które Wam się spodobały. Zasady są proste: podajemy link, ale do wybranego wpisu, a nie całej strony czy profilu społecznościowego. Oczywiście tematyka musi być spójna z tym, co umieszczamy na stronie. Ważne jest także, by był to merytoryczny wpis, który coś wnosi, nie żaden konkurs z nagrodami czy test jakiegoś produktu.

Jest to moim zdaniem bardzo fajny sposób na zaistnienie Twojego bloga na naszej stronie internetowej, a także świetna inicjatywa, dzięki której możemy się podzielić tym, co wartościowe z innymi ludźmi. Bardzo zachęcam do wzięcia udziału w akcji i przekazania wieści o niej innym osobom.