• Kategoria: Żyjemy
  • Data:

Kobieta, mężczyzna, połóg [video]

Wpis reklamowyCzym różni się depresja poporodowa od baby blues? Co utrudnia relacje między rodzicami w ciąży i w czasie połogu? Czy tata może mieć depresję poporodową? Jak rozmawiać ze sobą, jak sobie wzajemnie pomagać, gdy na świecie pojawia się dziecko? A jak sobie utrudniamy wzajemnie przeżycie tego pięknego, ale zarazem trudnego czasu w naszym życiu?

O tym rozmawiałem z Anną Zdral, psycholog z Fundacji Rodzić Po Ludzku. Muszę przyznać, że to było ciekawe wyzwanie i moim zdaniem mocny początek naszego wspólnego z żoną vloga.

Tym bardziej chcemy więc podziękować marce Johnson’s ®, która zaprosiła nas na prezentację zmian, jakie zachodzą w firmie. Zmiany te firma opisuje hashtagiem #WybierzŁagodność. Ta łagodność to nie tylko nowe formuły kosmetyków, z których wyeliminowano wszystko, co tylko nie było niezbędne, aby uczynić je jeszcze  bardziej łagodnymi, ale też cała filozofia działania. My, rodzice, też łagodniejemy, gdy na świecie pojawi się dziecko. Dzięki współpracy z Johnson’s Baby mogłem poznać panią Annę Zdral i przeprowadzić z nią wywiad. I jeszcze mieć taką fajną jakość nagrania.

Materiał powstał we współpracy z Johnson’s ®
10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY