• Kategoria: Polecamy
  • Data:

Niezawodny prezent dla dziecka: zabawka zdalnie sterowana.

Zbliża się czas oczekiwania na prezenty od Świętego Mikołaja. Co przyniesie on dzieciom pod choinkę wWpis reklamowy tym roku? Jeśli  wasze dziecko nie miało sprecyzowanych oczekiwań, a wy wciąż nie macie pomysłu na prezent, warto zapoznać się z ofertą marki Carrera tworzącej wysokiej jakości zabawki zdalnie sterowane, na których punkcie dzieci szaleją od lat. W sumie to będzie to też dobry prezent dla męża.

Jako prezenty na nadchodzące święta Bożego Narodzenia proponujemy tory i pojazdy wyścigowe oraz samochody drogowe.

Zestaw Carrera GO!!! Up’n Away zawiera dwa szczegółowo odwzorowane modele samochodów – policyjne Porsche 997 GT3 Police oraz zielone Lamborghini Huracain. Tor o długości ponad 5 metrów zawiera liczne skrzyżowania, ostre zakręty i aż dwie pętle, które podnoszą poziom zabawy oraz sprawiają, że szczególnie ważne stają się umiejętności techniczne zawodników.

Zestaw Carrera GO!!! Downtown Drifters pozwala na zabawę pojazdami stylizowanymi na ulubionych bohaterów bajki Disney PIXAR „Auta”. W rolach głównych występują modele Francesco Bernoulli oraz Zygzak McQueen – przeciwnicy z filmowego toru wyścigowego. Pojazdy wiernie odwzorowują detale oryginalnych samochodów. Pozwalają na osiągnięcie wysokich prędkości na niemal 4-metrowym torze wyposażonym w jedną pętlę.

Wybór torów wyścigowych sprawdzi się gdy mamy dwójkę dzieci i chcemy dać im wspólny prezent. Czasem to praktykuję w moim domu, synowi dostają po indywidualnej drobnostce i jeden, duży, wspólny prezent.

W serii zdalnie sterowanych zabawek Carrera RC (Remote Control) znajduje się szeroki wybór pojazdów drogowych i profesjonalnych. Do kierowania nimi służy specjalny ergonomiczny kontroler, którego zasięg wynosi nawet do 60 metrów. W zależności od modelu posiadają liczne funkcje dodatkowe.

W tej serii warto zwrócić uwagę na Jeep Wrangler Rubicon oraz Neon Racer II, przeznaczone dla dzieci od 6 lat. Pojazdami można sterować we wszystkich kierunkach, a ich nadwozia zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa.

Jeep Wrangler Rubicon został wykonany w modelu 1:16 i osiąga maksymalną prędkość 20 km/h. Jest odporny na zachlapanie, posiada xenonowe oświetlenie z przodu, światła hamowania z tyłu, a także wyciągarkę elektryczną o udźwigu do 2,5kg. Z kolei Neon Racer II został wykonany w skali 1:20 i pozwala na osiągnięcie prędkości do 12 km/h.

Dodatkowym plusem wyboru zabawek Carrera jest to, że zabawa nie kończy się, gdy któraś część się uszkodzi, gdyż można kupować pojedyncze elementy zabawek, a także części torów wyścigowych by stworzyć tor jeszcze większy o wyższym stopniu trudności.

Zdalnie sterowane zabawki to uniwersalny prezent, z którego z pewnością ucieszy się każdy młody fan motoryzacji. W zależności od indywidualnych upodobań dziecka można wybierać spośród szerokiego asortymentu pojazdów: tworzonych na licencji światowych marek, stylizowanych na bajkowych bohaterów, modeli aktualnie obecnych na światowych torach wyścigowych czy historycznych klasyków. Pełna lista produktów oraz sklepów, w których dostępne są modele Carrera, znajduje się na stronie internetowej.

 

Wpis powstał we współpracy z marką Carrera.
10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY