• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Co podarować z okazji Dnia Dziecka? To, co bezcenne

Koniec maja to bardzo gorący okres w branży zabawkarskiej. Ze sklepowych półek masowo znikają wszelkie produkty, reklamodawcy bombardują dzieciaki coraz to nowymi „hitami”, a rodzice rwą włosy z głowy zastanawiając się, jak sprawić radość dziecku, co mu dać, by jednocześnie nie zbankrutować? A czasem najlepsze są po prostu najprostsze rozwiązania.

Wbrew pozorom to nie stanie w wielogodzinnej kolejce do kina, zoo, czy parku rozrywki sprawi dziecku największą radość. A nawet najdroższa i najbardziej zaawansowana zabawka zajmie je jedynie na chwilę i nie będzie dla dziecka synonimem jasnego komunikatu, który chce wysłać obdarowujący – „Jesteś dla mnie bardzo ważny, uwielbiam sprawiać Ci radość”. Ten można zaakcentować wydając kilka złotych i po prostu się angażując.

Gwarantujemy, że jeśli zaoferujemy dziecku dzień spędzony na wymyślanych przez niego zabawach, nie będzie narzekało na brak atrakcji i gadżetów. Najprostszy, tani drobiazg połączony z siłą wyobraźni może zająć dziecko na długie godziny, pod warunkiem, że nie będzie musiało bawić się samodzielnie i czuć, że upominek to pretekst, by „nie przeszkadzało”.

Nie szukaj prezentów na topowych listach modnych marek. Daruj sobie wycieczkę w oblegane miejsca. Dzień dziecka spędźcie po swojemu – na wspólnych zabawach, rozmowach i byciu razem. Tego nie da się kupić, a może sprawić, że święto dziecka będzie celebrowane w Waszym domu na co dzień, a nie od święta.

Pomysłowe upominki już od kilku złotych dla każdego dziecka bez względu na płeć znajdziesz tu:

1. Mini laleczki

2. Resoraki

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY