Maluszek na 6+, czyli jak rozszerzać dietę Twojego dziecka

Jesteś wspaniałą i mądrą mamą, dobrym i kochającym tatą. Dbasz o swoje maleństwo od pierwszych chwil jego życia. Pielęgnujesz, kochasz, zapewniasz spokój i prawidłowy rozwój. Pragniesz najmocniej na świecie, by każda chwila Twojego maluszka była pełna radości i uśmiechów. Pomagasz stawiać pierwsze kroki, odkrywać świat, poznawać to co piękne.

Jeśli więc pragniesz, by rozszerzanie diety Twojego dziecka przebiegało równie spokojnie, zdrowo i harmonijnie, to już dziś zainwestuj w Maluszka na 6+ !

Maluszek na 6+. Rozszerzanie diety w pigułce to pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja, która stała się wspaniałym i niezastąpionym kompendium wiedzy, łączącym zarówno świat medycyny, jak i codzienne kuchenne zmagania młodego rodzica.

Maluszek na 6+. Rozszerzanie diety w pigułce to książka napisana przez dwie energiczne mamy – lekarkę i pedagoga, stworzona z miłości i troski o to, co najcenniejsze – zdrowie dzieci.

Niemal 200 stron pełnych smacznych przepisów na dania dla niemowląt i małych dzieci.

Przepisów, które łączą w sobie prostotę i dostępność użytych produktów, ale przede wszystkim są zdrowym pomysłem na śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje dla Twojego maluszka   od momentu rozpoczęcia rozszerzania diety.

Szczególną uwagę zwraca fakt, że wszystkie przepisy posiadają własną fotografię oraz precyzyjne określenie czasu potrzebnego na wykonanie każdego dania.

To jednak nie koniec atutów! Maluszek na 6+ wyróżnia się znacząco od innych, podobnych publikacji zawartością merytoryczną. Jedna z autorek, lekarka, w sposób jasny i przejrzysty odpowiada na kartach poradnika na różnorodne pytania z zakresu żywienia dzieci i rozszerzania diety.

Rodzice dowiedzą się jak i kiedy wprowadzać pierwsze pokarmy stałe, kiedy podawać produkty potencjalnie alergizujące, takie jak orzeszki lub cytrusy. W swoim poradniku autorki podpowiadają jak chronić maluszka przed anemią oraz czego unikać w diecie dziecka.

Wszystkie porady lekarskie zawarte w książce oparte są o najnowsze wytyczne zarówno polskich, jak i europejskich towarzystw naukowych. W ten sposób zawiłości medycznego świata podane są w apetyczny i przystępny sposób, a Wy, drodzy rodzice, macie pewność, że wybierasz dla swojego dziecka to, co najlepsze!

Maluszek na 6+. Rozszerzanie diety w pigułce, to najlepszy dowód na to, że dieta niemowlaka może być kolorowa, pachnąca, smaczna, a przede wszystkim zdrowa!

To teoria i praktyka, która z każdego rodzica uczyni czarodziejów zdolnych wyczarować prawdziwe cuda z marchewki, jabłka, dyni lub ziemniaczka!

Podejmij właściwą decyzję, zamów swojego Maluszka na www.maluszekna6plus.pl/  i zacznij zdrowe rozszerzanie diety swojego dziecka już dziś!

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY