• Kategoria: Polecamy
  • Data:

Nawołujemy wiosnę z nową kolekcją 5.10.15.

Zawsze mnie nieco bawiło, że kolekcje wiosenne w sklepach pojawiają się w lutym. Przecież luty to wciąż zima, często sroga. Niemniej barwne oferty sklepów nastrajają mnie wiosennie. Są namiastką wiosny, zwiastują ciepło, które już niedługo nadejdzie.

Mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się kolekcji wiosennej z 5. 10. 15.

Moim faworytem w tej kolekcji są przejściowe kurtki 3w1. Składają się z kurtki, podpinki – polaru lub bluzy, które można nosić samodzielnie. To jest coś, czego mi mocno brakowało. Poza funkcjonalnością kurtki z obecnej kolekcji są też po prostu bardzo ładne. Na pewno każde dziecko znajdzie swoją ulubioną.

Kurtka przejściowa 3w1 dziewczęca
Kurtka przejściowa 3w1 chłopięca

Jak zwykle mamy do wyboru kilka linii tematycznych. Każda jest niepowtarzalna i trafia w gusta tych najmłodszych i tych starszych dzieci. Do wyboru mamy barwne ciuchy z nadrukami, których fanem jest mój młodszy syn, a także linie w kolorach bardziej stonowanych niewychodzących poza szarość, granat i czerń, co znów bardzo cieszy mojego starszego syna. Cenię w 5. 10. 15. to, że nie próbuje na siłę ubierać starszych dzieci we wzorki i kolorki rodem z Disneya, a oferuje im wzory całkiem poważne, jednocześnie nie tworząc z dzieci tzw. małych dorosłych.

Najnowsza kolekcja to także bielizna i piżamy. Miłym zaskoczeniem dla mnie jest, że dostępne są bokserki już od rozmiaru 92. Wciąż większość sklepów w swojej ofercie dla takich maluchów ma tylko slipki. Ważne są dla mnie też skarpetki. Niestety wciąż większość wyrzucam po pierwszym praniu, bo robią się sztywne i nieprzyjemne, ciężko je założyć na stopę. Nie zmuszam dzieci do zakładania czegoś tak nieprzyjemnego. O skarpetkach z 5.10.15. ani ja, ani moje dzieci złego słowa powiedzieć nie możemy, choćby dlatego, że nie okazały się jednorazowe.

Wiosenna kolekcja to oczywiście także dodatki: głównie modne kolejny rok z rzędu cienkie bawełniane kominy i czapki.

Ciuchy 5. 10. 15. towarzyszą mi praktycznie od zawsze. Bardzo cenię jakość, estetykę i wzornictwo ich ubrań. Zarówno w kolekcji niemowlęcej, przedszkolnej i nastoletniej ja i moje dzieci znajdujemy satysfakcjonujące nas produkty.

Dla mnie jako rodzica oczywiście najważniejsza jest jakość, a tej nie mam nic do zarzucenia. Ciuchy nawet po wielokrotnym praniu zachowują kolor i grafiki. Spodnie po wielu miesiącach użytkowania wciąż nie dorobiły się przetarć na kolanach, co było zawsze moją zmorą. Ostatecznie dostajemy dobry produkt w przystępnej cenie.

Zachęcam gorąco do zapoznania się z najnowszą kolekcją 5. 10. 15. 

My nie mogliśmy się powstrzymać i uzupełniliśmy garderobę dzieci o kilka nowości.

Wybór Młodego Młodszego oczywiście padł na zieleń:

Zielona bluzka
Zielone spodnie dresowe

Kiedy już myśleliśmy, że znamy styl naszego dziecka, to ono zrobiło nam psikusa i wybrało sobie… koszulę i pasujące do niej spodnie :)

Biała koszula
Brązowe spodnie

Wybór Młodego Starszego bez niespodzianek: czarne dresowe spodnie i kilka koszulek z napisami. Bardzo cenię jego konsekwencję w stylu.

Koszulka “Nothing can stop”
Koszulka ” The Game”
Koszulka “Win to win”
Czarne dresowe spodnie

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY