• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Wyzwanie dla blogerów na Adwent

Wśród blogerów i blogerek modne są wyzwania. Mamy więc i my wyzwanie blogowe, które ogłaszamy przygotowując się do nadchodzącego Adwentu. Rozpocznie się on 26 listopada, ale nasze wyzwanie ogłaszamy już teraz.

Dla osób wierzących Adwent to czas przygotowania duchowego do Bożego Narodzenia i oczekiwania na świętowanie narodzin Mesjasza. Jedną z najbardziej powszechnych tradycji adwentowych są msze roratnie, odprawiane wcześnie rano, w większości kościołów – o godzinie szóstej. Na te msze zwyczajowo przychodzi się ze światłem, czyli ze świecą, którą wierni przynoszą w lampionach, chroniących ją przed wiatrem i deszczem.

Już dziś zachęcamy zatem osoby, które na swoich blogach publikują czy chcą publikować tzw. DYI (do it yourself), czyli – po naszemu – Zrób To Sam, by przygotowały lub odnalazły, jeśli szykowały wcześniej, swoje poradniki, jak przygotować lampion roratni. Jeśli masz taki poradnik, przyślij do nas link do niego mailem na adres:

Z pośród nadesłanych prac wybierzemy, w zależności od liczby zgłoszeń, od 5 do 10 najciekawszych propozycji, które będziemy promowali na naszej stronie www i na Twitterze, a najciekawszą – również na naszej stronie na Facebooku. Co ważne – nie będziemy oczywiście wykorzystywać treści, to byłoby nie fair – zamierzamy kierować naszych Czytelników do Was.

Na Wasze mailowe zgłoszenia czekamy do 20 listopada włącznie.

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY