• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Lalka jest dobra na wszystko!

Pamiętasz swoją pierwszą lalkę? Była szmaciana czy miała już prawdziwe włosy i najpiękniejsze oczy? A może to te z guzików wydawały Ci się cudowne? To niesamowite, jak wiele się wokół nas zmienia, a dziewczęca miłość do lalek pozostaje niezmienna i gorąca. Tylko te lalki nie wyglądają jak te sprzed lat. A o ich funkcjach my, dorośli, nie mogliśmy nawet marzyć!

Zosię z przeszłości można było ubierać w uszyte ze skrawków materiału przez mamę sukienki i wozić w wózku. Jedynie wyobrazić sobie wszystko to, co mogłaby nam zaśpiewać. Mamy jednak 2017 rok! A lalki nie tylko są śliczne i doskonale sprawdzają się w rolach córeczek i towarzyszy spotkań przy niewidzialnej herbacie. Uczą, bawią i motywują! Sprawdź!

Lalka Natalia nauczycielka języka angielskiego

 

Czyli propozycja edukacyjna! Lalka ubrana w schludny mundurek i urocze okulary, które dodają jej uroku i sprawiają, że już na pierwszy rzut oka widać, że jest prawdziwą mądralą. I słusznie, bo to jedyna taka, dwujęzyczna lalka edukacyjna!

Lalka nauczycielka to lalka, jakiej nie było! Poprzez zabawę wprowadzi dziecko w świat języka angielskiego – wystarczy nacisnąć ją na brzuszek, by wraz z kolejną wypowiadaną frazą i poleceniem, mimochodem poszerzać swoją wiedzę. W zestawie: książeczka ułatwiająca naukę pisowni kluczowych, wypowiadanych słów! Lalka mówi po polsku i angielsku oraz  śpiewa po angielsku. Uczy: cyferek i wykonywania prostych działań matematycznych [ang/pl], mówi wierszyk i śpiewa piosenkę o liczeniu [ang],uczy dni tygodnia [pl/ang] i śpiewa o nich piosenkę [ang],a także nazw pór roku [ang/pl] o których opowiada wierszyk [ang]. Zna także nazwy  części ciała i owoców [ang/pl].

Natalia nauczycielka to nie tylko doskonała propozycja edukacyjna pod choinkę, ale i produkt z reklamy, co czyni z niej pewniak z listy wymarzonych prezentów każdej dziewczynki! Do wyboru: dwie wersje lalki: ciemnowłosa i z blond czupryną. Warto zwrócić uwagę na wykonanie lalki, które wraz z funkcjami czyni z niej naprawdę podarunek najwyższej klasy!

Lalkę znajdziesz TU

Lalka Natalia Aniołek – świąteczna atmosfera z burza loków zapakowana w pudełko

Kolejny produkt, z którymi nie mieliście się okazji dotychczas spotkać: lalka wcielająca się w rolę przeuroczego aniołka, która po naciśnięciu na medalion niezwykle żywiołowo i energicznie zaśpiewa 4 polskie znany kolędy, a po uniesieniu rączek wyrecytuje ulubioną modlitwę dzieci „Aniele Boży”.

Aniołek będzie doskonałym dopełnieniem świątecznych prezentów i pozwoli stworzyć rodzinną i bożonarodzeniową atmosferę w każdym domu. To jeden z nielicznych prezentów, które odwołują się do chrześcijańskiego wymiaru Bożego Narodzenia! A jej przepiękna suknia w drobne gwiazdki, lśniące skrzydła i burza loków po prostu zachwycają.

Księżniczka Natalia ze świecącymi włosami – kolejna lalka z magiczną mocą

Natalia ze świecącymi włosami ma o wiele większe możliwości niż wzbogacanie gwiazdki i bycie ozdobą. Oczywiście nie sposób przejść obojętnie obok jej przepięknej, balowej, brokatowej sukni oraz włosów, które po naciśnięciu na klatkę piersiową migoczą i świecą! Zabawka skrywa w sobie jednak coś więcej.

Za sprawą wypowiadanych fraz motywuje dziewczynki do wiary w swoje możliwości oraz pragnienia. Wykonuje też dwie śliczne piosenki o spełnianiu marzeń. Każdego dnia będzie powtarzać dziecku to, co powinno słyszeć jak najczęściej np.: „Mama kocha Cię do szaleństwa”, „jesteś szczęściarą, tak wiele osób Cię kocha!”, „Nie znam drugiej tak uroczej dziewczynki jak ty”, „Lubię gdy się uśmiechasz”,” Lubię się z Tobą bawić”, „Jestem pewna, że spełnisz wszystkie swoje marzenia!” Pozwoli także rodzicom przypomnieć sobie, jak ważna w budowaniu pewności siebie jest codzienna motywacja dziecka i okazywanie mu czułości!

Bloopies – seria do kąpieli

Zabawka nie żadnych ukrytych funkcji i przycisków, ale to.. Świetnie, bo dzięki temu można ją zabrać ze sobą do kąpieli. Mowa o  Natalii Bloopies.

Seria Bloopies to aż 6 uroczych laleczek z maskami i płetwami do pływania, które uwielbiają wodne zabawy. Po zanurzeniu w wodzie i naciśnięciu brzuszka plują wodą przez rurkę albo buzię, a po dodaniu płynu, robią także bąbelki. Doskonała alternatywa dla doskonale znanych i nudnych zabawek do kąpieli, w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru!

Jak widać możliwości współczesnych lalek są tak ogromne, że nie sposób przejść obok w nich obojętnie. Aż chciałoby się mieć znów kilka lat. To akurat niemożliwe, ale wspólna zabawa razem z córeczką jak najbardziej! 

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY