• Kategoria: Polecamy
  • Data:

Psi Patrol rządzi…

Nasz Benio, pięcioletni przedszkolak, jest zagorzałym fanem Psiego Patrolu, czyli Paw Patrol. Ogląda serial, ale też zachwyca się wszystkim, co do serialu nawiązuje. Oto zakupowa lista marzeń, z których niektóre udało się już spełnić. :)

Czapka z daszkiem Paw PatrolCzapka z daszkiem

Zaczynamy od góry, czyli od czapki z daszkiem. Na czapkę naciągnął nas na początku swojej psio-patrolowej fascynacji. Choć aura zachęca raczej do noszenia na głowie czegoś cieplejszego, czapka Paw Patrol i tak została uznana za lepszą…

Cena: 18,90 zł


Koszulka Paw Patrol

Na lato i wakacyjny wyjazd nad morze, do zabaw na plaży niezbędna okazała się koszulka bez rękawów – tak, zgadliście, oczywiście ze wzorem nawiązującym do ulubionego serialu Paw Patrol, bo jakże by inaczej…

Cena: 24,90 zł


Bluza Ryder i przyjaciele

Na chłodniejsze dni potrzebna jest dziecku bluza z długim rękawem. Do czego powinien nawiązywać obrazek na niej? Oczywiście – do serialu Psi Patrol. W tym przypadku wybór padł na bluzę przedstawiającą biegnącego Rydera oraz jego psich przyjaciół.

Cena: 39, 90


Dres Paw Patrol “No deck”

Jesienna aura wymaga ubrań cieplejszych. W dodatku przedszkole ostatnio stawia na sport, dzieci mają gimnastykę. Dlatego na liście marzeń znalazł się również dres – bluza i spodnie, rzecz jasna – również nawiązujące do “ubiulonego”, jak mawia Benio, serialu.

Cena: 69,90 zł


Piżama Paw Patrol

Motywu związanego z serialem i jego bohaterami nie mogło zabraknąć również w nocy, czyli na piżamie. Dodam, że przypadkowo udało nam się kiedyś znaleźć również pościel z tym motywem – fascynacja jest tak silna, że Benio wydał na nią pieniądze ze swojego kieszonkowego. Ja zaś jako dobry tata zobowiązałem się i spełniłem swoją obietnicę, korzystając z łutu szczęścia i kupiłem na Allegro ostatnią parę kapci, które służą Beniowi w przedszkolu.

Cena: 36,90 zł


Gra Top Trumps Paw PatrolGra Top Trumps Paw Patrol

Kolejna rzecz na naszej liście marzeń związanej z serialem o Psim Patrolu to gra Top Trumps, czyli popularna gra karciana. Potasowane karty należy rozdać między graczy, aby nie było widać bohaterów. Każdy gracz bierze wszystkie swoje karty i trzyma je w ten sposób, że widzi tylko pierwszą z wierzchu kartę. Osoba, która rozpoczyna, wybiera dowolną cechę swojego bohatera i odczytuje ją na głos podając jej wartość, a pozostali gracze odczytują wartości ze swoich kart. Gracz, który ma na karcie największą lub najlepszą wartość, wygrywa i zabiera karty od pozostałych graczy, odkładając je na spód swojej talii. Zwycięzca tej rundy rozpoczyna nową turę gry i wybiera kolejną cechę z karty znajdującej się na górze talii. Gra toczy się dopóki gracze mają karty.

Cena: 18,20 zł


Skarpetki Psi Patrol “Paw” trzypak

Na widok skarpetek z bohaterami serialu Psi Patrol dziecku aż zaświeciły się oczy. Cała jego buzia mówiła “Chcę to!”. Szczerze powiedziawszy, ciężko mi zrozumieć fascynację skarpetkami, ale z niepojętych dla mnie powodów skarpetki są w przedszkolu obiektem częstych przechwałek między dziećmi. “Ej, patrz, jakie mam skarpetki!” działa czasem lepiej niż “Ej, patrz, jakie mam fajne autko”.

Cena: 18,90 zł


O zabawkach nawiązujących do ulubionego serialu Benia opowiem innym razem, bo to długi, oj, długi temat :)

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY