Jesienna stylizacja Spidermana

Benio, czyli oficjalnie Bernard, w odróżnieniu od Fabiana bardzo lubi być fotografowany. O ile zrobienie zdjęcia starszemu z naszych chłopców bywa sporym wyzwaniem, o tyle młodszy na widok skierowanego w jego stronę obiektywu natychmiast zaczyna pozować.

Naszych chłopaków różni też podejście do porannego ubierania się. Starszy sięga do szafy i wyciąga pierwszą rzecz, jaka wpadnie mu w ręce. Młodszy natomiast starannie dobiera ubrania – nawet bieliznę i skarpetki, o koszulkach czy spodniach nie wspominając, bo to oczywiste. Jego stylizacje z naszego dorosłego punktu widzenia bywają czasem dość karkołomne, czy też – odważne, ale, o ile tylko są adekwatne do pogody, nie ingerujemy.

Zauważyłem, że na wielu blogach o tematyce rodzicielskiej pojawiają się dziecięce stylizacje. Z reguły są jednak przygotowane przez rodziców, bardzo wyszukane, modne, często oparte na drogich ciuchach. Dlatego w cyklu Benio Fashion pojawiać się będą zdjęcia ubrań wybranych osobiście przez Benia, kupionych z reguły w marketach, czy popularnych i niedrogich sieciówkach.

Benio ma na sobie:

  • bluzę H&M po starszym bracie
  • Spodnie kupione w Smyku w promocji
  • koszulkę z Pepco za 3 złote
  • buty Fila wybrane przez Benia w sklepie Deichmann
  • czapkę z H&M z kolekcji wiosna/lato 2012
10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY