• Kategoria: Polecamy
  • Data:

Jak odwozić dzieci do szkoły bez stania w korkach?

Właśnie rozpoczął się nowy rok szkolny. Dla wszystkich oznacza to, że nagle czas przyśpiesza, a doba kurczy się w magiczny sposób. Dla nas koniec wakacji jednoznacznie kojarzy się też z korkami, wszechobecnymi w każdym większym polskim mieście. Kto z Was odwozi codziennie dzieciaki do szkoły? Czy wiecie, że nie musicie już tracić Waszego cennego czasu?

Trafiliśmy na firmę, która przynajmniej w tym aspekcie może Was wyręczyć. Okazuje się, że EcoCar może przewieźć Wasze dzieci nie tylko sprawnie ale i bezpiecznie. Co więcej – jeśli tylko chcecie, za niewielką dopłatą – kierowca odprowadzi dzieciaki również z samochodu do budynku szkoły. Wydaje nam się to bardzo ważne. Taka usługa jest unikatowa na rynku. EcoCar to prawdziwa korporacja taksówkarska, czyli jej samochody mogą ominąć korki, gdyż korzystają z tzw. z buspasów. Ponadto niemal każda taksówka EcoCar jest wyposażona w podstawkę lub fotelik, a dzięki GPS i systemom telemetrycznym istnieje możliwość monitorowania trasy przejazdu w aplikacji w czasie rzeczywistym.

Oferta takiego przewozu dedykowana jest dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat i może być zrealizować bez opieki osoby dorosłej. Usługa jest wówczas świadczona na podstawie uprzednio zawartej umowy pomiędzy EcoCar S.A. a rodzicem bądź opiekunem prawnym dziecka. Takie kursy nie są dodatkowo płatne i ponosimy jedynie koszt, wynikający ze standardowego cennika.

Jak możemy przeczytać na stronach EcoCara – https://www.ecocar.pl/uslugi/przewoz-dzieci.html – każdy kierowca posiada wysokie kwalifikacje zawodowe, doskonałą znajomość topografii terenu miasta i okolic, nigdy nie był karany oraz jest przeszkolony z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Szczególnie godna polecenia i ekonomicznie uzasadniania byłaby opcja łączenia dzieci w małe grupy. EcoCar dysponuje własną jednorodną flotą maksymalnie dwuletnich i ekologicznych aut, w większości o napędzie hybrydowym. Flota EcoCar to także nowe busy VW Caravelle, mogące zabrać do 8 pasażerów. Busy są dostępne we wszystkich miastach, w których jest EcoCar, czyli w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Trójmieście..

Usługę przewozu dzieci możecie zamówić w prosty sposób, dzwoniąc pod łatwy do zapamiętania numer: 123456789, pisząc na bok@ecocar.pl , bądź poprzez intuicyjną aplikację, którą możecie ściągnąć tu: https://www.ecocar.pl/uslugi/aplikacje-mobilne.html

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY