• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Szkoła moich marzeń – konkurs

Miałem sen – mówił kiedyś pastor King. Miałem marzenie. Czymże byłoby życie bez marzeń? Właśnie do marzeń chcę dzisiaj poniekąd zachęcić.

Niedawno pisałem o wybieraniu szkoły podstawowej, zapowiadałem wówczas konkurs związany z tym tematem oraz z książką “Wybierz szkołę podstawową dla swojego dziecka”, którą wydało Wydawnictwo PWN. Pora zrealizować zapowiedź.

Chcę Was prosić, byście w ciągu najbliższego tygodnia, czyli do 20. września włącznie, w komentarzach pod tym tekstem napisali o szkole marzeń. O takiej szkole, o jakiej marzycie dla swoich dzieci. Autorzy 3 najciekawszych (w mojej ocenie) komentarzy nagrodzę książkami – tak, oczywiście tymi, które stały się inspiracją do ogłoszenia konkursu.

Jak zawsze – nie ma żadnych głosowań lajkami, nie ma żadnego wymogu polubienia czy udostępnienia czegokolwiek. Po prostu: jestem ciekaw Waszych marzeń dotyczących szkoły.


Wybierz szkołę_okładkaWybierz szkołę podstawową dla swojego dziecka
Red. Stefan M. Kwiatkowski

Dzień, w którym dziecko rozpoczyna naukę w szkole podstawowej, jest wyzwaniem i dla świeżo upieczonego ucznia, i dla rodziców. Aby dobrze wybrać z bogatej oferty dostępnych opcji edukacyjnych (szkoły publiczne, prywatne, nauczanie domowe), warto być dobrze poinformowanym. Zespół specjalistów w zakresie edukacji przygotował przewodnik dla rodziców, który pomoże zorientować się w tym, czego mogą oczekiwać od szkoły, czego szkoła może wymagać od nich, co powinno już umieć dziecko u progu szkoły oraz jak pomóc dziecku ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Kup książkę

pwn_logo_rgb[/box]

Powodzenia w konkursie. Piszcie o szkole marzeń. Nagrody czekają.

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY