• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Wyniki konkursu z Bavio.pl

Mamy już wyniki konkursu, który kilka dni temu ogłosiliśmy wspólnie ze sklepem Bavio.pl. Wybraliśmy 5 zwycięzców, ale i niespodziankę dla wszystkich. O niespodziance będzie na samym końcu.

Przypomnę: Zasady były proste. Prosiłem, byście wybrali dla dziecka zabawkę z oferty Bavio.pl, a następnie w kreatywny sposób przekonali mnie i naszych przyjaciół z Bavio, dlaczego właśnie Wam i i właśnie tę zabawkę powinniśmy podarować.

Zanim przejdę do listy wyników, pozwólcie mi na nieco krytyczną uwagę. “Razem z moją córeczką wybraliśmy zabawkę X, bo najbardziej nam się podoba” – Nie, to nie jest kreatywne. “Moje chore dziecko marzy o…” – Nie, to też nie jest kreatywne. Więcej na ten temat nie będę pisał, żeby nie psuć atmosfery.

Zapowiadałem, że jury wybierze zwycięzców, ale nie wiadomo ilu, a łączna wartość nagród wyniesie co najmniej 1.000 złotych. Wybraliśmy ostatecznie 5 osób, a nagrody mają razem wartość 1.123 złotych. Całkiem niezła pula, prawda?

1. Katarzynanajlepszaciocia

dinus

Rok 2050, wywiad ze znanym wynalazcą, który właśnie stworzył kolejny wielofunkcyjny robot, tym razem ratujący ludzi z pożarów
– Dzień dobry gratuluję sukcesu, chciałem się zapytać w imieniu naszych widzów co spowodowało ze wybrał pan taka drogę zawodową?
– Od dziecka interesowałem się technologią, ciekawiły mnie roboty. Jdnak prawdziwą inspiracją był dla mnie prezent od moje cioci, który kiedyś wygrała dla mnie w sklepie Bavio.pl. Był to Dinuś robo-zwierzątko. Wtedy zrozumiałem, że roboty to nie tylko moja pasja, ale także coś poważniejszego.

(wartość nagrody: 599 PLN, link do produktu: http://www.bavio.pl/p/hi-tech/robo-zwierzatko-dinus)

2. Joanna Mazgaj

Oglądając zabawki razem z moja trzylatką, zaczęłam od kategorii z domkami. Fajne, kreatywne, pomyślałam. Niestety. Zośka stanowczo zaprzeczyła. Pokazałam jej więc przepiękne pieski BOO, które uwielbia oglądać w sieci. Zdecydowała, że chce pieska z niebieskim ubrankiem. I już zaczęłam myśleć, jak by tu Was oryginalnie przekonać, co napisać, wymyślić, kiedy Córka zobaczyła to!: http://www.bavio.pl/p/pojazdy -…. I co? Piesek przepadł, a Zosia zakochała się w tym samochodzie. Bawiąc się budowlanym metrem mierniczym i termometrem bezdotykowym na podczerwień stwierdziła, że to jest to! Aja głupia, chciałam wcisnąć jej pluszaka ! A najwyraźniej nie tędy droga:) Nie zawsze domek, lalka czy pluszak, to to, czego potrzeba trzyletniej dziewczynce. A taki mega terenowiec, rewelacja! Pozdrawiamy:)

(wartość nagrody: 155 PLN, link do produktu: http://www.bavio.pl/p/pojazdy-i-lodzie/samochod-crawler)

crawler

3. Paulina Nawrocka

Samochód crawler w kolorze czerwonym. Powód jest jeden a właściwie to dwa: syn Mieszko i tata Bartek a właściwie to nie! Ciepła kawa, którą będę mogła wypić mając takie cudeńko w kolekcji mojego 3 latka.

(wartość nagrody: 155 PLN, link do produktu: http://www.bavio.pl/p/pojazdy-i-lodzie/samochod-crawler)

4. Sonia Doktór

Niestety moja już prawie miesięczna Antonówka nie może wspólnie ze mną oglądać zabawek, bo ucina sobie drzemkę. Ale na szczęście mama wie najlepiej :) i doskonale zna preferencje swojego Bąbla. ;) Jeszcze w szpitalu wykazała zafascynowanie pluszakami, które wydają dźwięki różnego rodzaju – jej pierwszą zdobyczą, którą zakupił zakochany tato, jest owieczka z pozytywną. Dlatego też najlepszym prezentem od Mądrych-Rodziców byłby kotek z grzechotką! Wybór padł na niego również z dwóch innych powodów: po pierwsze primo mamy w domu koty w sztukach 3 i jestem świecie przekonana o tym, że przez zabawę nauczymy naszą Tosię jak obchodzić się z tymi żywymi, żeby uniknąć w przyszłości podrapania czy ugryzienia naszego ruchliwego już dziecięcia; po drugie primo szczerze marzę o kocie, któremu nie będę mogła zarzucić żadnych psot :)
Właśnie maleństwo sie zbudziło, tak że kończę! :) Pozdrawiamy razem z Antonówką! :)

kotek

(wartość nagrody: 55 PLN, link do produktu: http://www.bavio.pl/p/maskotki/kotek-grzechotka)

5. Basia Baya

Jestem mamą dwóch synów-jeden dwuletni inżynier, a drugi jeszcze w brzuchu-póki co wygląda mi na niezłego karatekę ;) Klimaty chłopięce są mi dobrze znane i lubiane. Znam to uczucie, kiedy trzeba wszystko rzucić bo za oknem przejeżdża kopara ;) Albo – punkt kulminacyjny dnia-przyjazd śmieciarki no i trzeba stać i patrzeć ;) Albo samolot przelatuje właśnie więc duży albo mały, policzyć silniki trzeba, sprawdzić czy leci na plażę czy w góry…
Wiem jak precyzyjnie i godzinami można składać z klocków pociąg, drewnianą autostradę czy stawiać garaże dla nieskończonej ilości resoraków. Obserwować ślimaka wspinającego się po ścianie czy bawić się w głuchy telefon starą rurą od basenu. Jak byłam małą dziewczynką też bliżej było mi łapać do słoików jaszczurki z kolegami niż przebierać lalkom różowe sukienki. No właśnie… Lalki i sukienki…. Bo o tym mowa…
Więc z tych pięknych zabawek na Bavio.pl wybieram różową laleczkę z kucykami, o tę http://www.bavio.pl/p/lalki-i-…
Nie dla moich synów, bo z wyborem zabawek dla nich nie będę mieć nigdy problemów. Natomiast klimaty dziewczęce są dla mnie jakimś kosmosem. I właśnie kilka dni temu mojemu najstarszemu bratu urodziła się trzecia córka. No wiecie, mała śliczna istotka,spowita w tiule, koronki i róże. Narazie jej mały świat to inkubator i jakieś paskudne, ale bardzo ważne rurki , ale mocno wierzę w to że szybko się stamtąd wydostanie.
Może będzie kiedyś tak jak ja włazić na drzewa i strzelać z procy do metalowych puszek. Kto wie. Ale póki co chciałabym jej podarować coś pięknego, porządną dziewczęcą zabawkę, bo zawsze mam z tym problem. Żeby znaleźć i wybrać wartościowy prezent który będzie pamiątką- od tej wiecznie nieuczesanej cioci co kopie z chłopakami piłę ;)
Moja lalka-bobas jaką pamiętam z dzieciństwa, miała gabaryty goryla i przerażający wyraz twarzy. Do tego była łysa jak kolano. Mama wystała ją nocą w kolejce będąc jeszcze w ciąży, za co lalę zawsze bardzo szanowałam bo była to w końcu moja pierwsza zabawka i jedna z niewielu-jak to bywało w PRLu.
Więc w imieniu małej tej dziewczynki chciałabym piękną lalę , bez względu na to czy będzie ją stroić w sukienki i czytać jej bajki o ksieżniczkach, czy szarżować z nią na rowerku po kałużach :)

lalka

(wartość nagrody: 159 PLN, link do produktu: http://www.bavio.pl/p/lalki-i-akcesoria/laleczka-z-kucykami-w-rozowej-sukience)

[box title=”” bg_color=”#dd3333″ align=”left” text_color=”#ffffff”]WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJĘ.
Proszę o pilne przesłanie Waszych danych do wysyłki na adres kontakt@madrzy-rodzice.pl[/box]

Obiecana niespodzianka

bavio-znakDla wszystkich, którzy nie wygrali albo z jakichś powodów nie wzięli udziału w konkursie Bavio.pl ma niespodziankę: Jeszcze zdążycie zamówić zabawkę dla dziecka. A do każdego zamówienia, przy którym w komentarzu (jest takie pole przy zamówieniu) wpiszecie “Mądrzy Rodzice”, sklep doda prezent o wartości 20% Waszego zamówienia.
10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY