• Kategoria: Archiwum
  • Data:

XXVI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

W dniach 20-21 czerwca zapraszamy na jedną z najważniejszych imprez tanecznych tego roku – XXVI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio, które rozegrane zostaną w Hali Sportowo-Widowiskowej „Koło”. To będzie weekend pełen niesamowitych wrażeń, sportowej rywalizacji oraz występów tanecznych na najwyższym poziomie!

Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to niezwykły turniej tańca, podczas którego ponad 4000 tancerzy w różnym wieku rywalizować będzie o mistrzowskie tytuły Egurrola Dance Studio. Na jednym parkiecie będzie można obejrzeć ogromną różnorodność stylów tanecznych. Zobaczymy m.in. Taniec Nowoczesny, Hip Hop, Disco Dance, Dancehall, Jazz, Taniec Towarzyski a także niesamowite style kobiece! Pojawią się tam także nasi wyjątkowi instruktorzy, znani m.in. z programów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”!

W tym roku już po raz 5. w ramach Mistrzostw odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca – Open Poland, na który zapraszamy 20 czerwca. To wydarzenie gromadzące najlepszych tancerzy z całej Polski, którzy będą walczyć o uznanie sędziów w różnych kategoriach.

W programie Mistrzostw m.in.:

  • Kids Contest
  • Prezentacje Tańca Nowoczesnego
  • Tańce Uliczne
  • Performing Art
  • Ladies Challenge
  • Pokazy Tańca Towarzyskiego
  • Wielka Gala Instruktorów

W każdym bloku tematycznym będzie można podziwiać zarówno doświadczonych i utytułowanych tancerzy, jak również tych, którzy zaczęli przygodę z tańcem zaledwie rok temu.

Przed nami cały weekend fantastycznych emocji, które usatysfakcjonują każdego widza!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie http://taniec.com.pl/XXVI_mistrzostwa_egurrola_dance_studio

20-21 czerwca 2015 r.
Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola,
ul. Obozowa 60, Warszawa
Wstęp jednodniowy:
10zł z kartą Egurrola Dance Studio / 15zł bez karty.

Mądrzy Rodzice są patronem medialnym mistrzostw.

[box title=”” border_width=”2″ border_color=”#dd3333″ border_style=”dotted” icon=”heart” icon_style=”border” icon_shape=”circle” align=”left”]egurrola dance studioEgurrola Dance Studio – największa i najnowocześniejsza sieć szkół tańca w Polsce, założona i prowadzona przez Agustina Egurrolę, utytułowanego choreografa i tancerza, przewodniczącego jury programu „You Can Dance – Po prostu Tańcz”, wieloletniego choreografa programu „Taniec z Gwiazdami” oraz jurora najpopularniejszego formatu telewizyjnego „Mam Talent”. Egurrola Dance Studio działa już ponad 20 lat i obejmuje 6 szkół w prestiżowych warszawskich lokalizacjach oraz w Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie. Szkoły tańca Egurrola Dance Studio słyną z najlepszych instruktorów, profesjonalnej obsługi i doskonale wyposażonych sal tanecznych.  Wśród  osób uczęszczających do Egurrola Dance Studio są zarówno zawodowi tancerze, jak i osoby poszukujące sposobu na przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu. Egurrola Dance Studio to uznana marka, która utożsamiana jest z profesjonalizmem oraz nowatorskim podejściem do realizowanych przedsięwzięć. Podczas długoletniej obecności na rynku zyskała renomę i medialną popularność.[/box]

meds

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY