• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Wizyta adaptacyjna – konkurs z kliniką Demeter

Dopiero co pisaliśmy na naszej stronie o tym, jak oswoić dzieci z wizytami u stomatologa. Jeśli zrobimy to dobrze, a przy tym dobrze też wybierzemy lekarza, możemy sprawić, że dzieci nie będą bały się dentysty. A to im tylko wyjdzie na dobre. Fajnym pomysłem na oswajanie dzieci z tym, co nawet nam, dorosłym, kojarzy się raczej nieprzyjemnie, są właśnie wizyty adaptacyjne.

To, że o zęby dziecka dbać trzeba, wie każdy rodzic. Od małego trzeba też uczyć dzieci tego higieny jamy ustnej. Ważnym elementem dbania o zdrowe zęby dziecka są również regularne kontrole stomatologiczne. Co istotne – warto rozpocząć te wizyty, zanim pojawią się jakieś problemy z zębami. Dzięki temu przy pierwszych wizytach uda się uniknąć zabiegów i dziecko nie zacznie kojarzyć od początku stomatologa z nieprzyjemnymi doznaniami.

Przeczytaj 6 rad dr Romualdy Schreiber z warszawskiej kliniki Demeter

My zaś mamy dzisiaj dla Was konkurs. W konkursie można wygrać jedno z 20 zaproszeń na bezpłatną wizytę adaptacyjną w warszawskiej klinice Demeter.

[box title=”” bg_color=”#eeeeee” icon=”plus-circle” icon_style=”border” icon_shape=”circle” align=”left”]DEMETER-newlogoKlinika Demeter została założona w 1991 przez dr n. med. Ewę Czernicką-Cierpisz i lek. med. Zbigniewa Cierpisz. Jest firmą z polskim kapitałem. Obecnie w jej ramach funkcjonują trzy placówki na terenie Warszawy. Klinika Demeter zapewnia kompleksową opiekę z zakresu stomatologii oraz innych dziedzin medycyny, takich jak: dermatologia, ginekologia, urologia, okulistyka, ortopedia, neurologia, medycyna pracy, reumatologia, foniatria, kardiologia oraz interna. Współpracuje z doświadczonymi specjalistami wielu dziedzin medycyny, a także konsultantami z Akademii Medycznych, zatrudniając tylko dyplomowane pielęgniarki.[/box]

Zasady konkursu

Zapewnij swojemu dziecku możliwość swobodnego i przyjaznego zapoznania się ze stomatologiem. Dzięki temu wizyty u dentysty będą przyjemne tak dla Twojej pociechy, jak i dla Ciebie!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na bezpłatną wizytę adaptacyjną w warszawskiej Klinice Demeter! Powodzenia!

[custom_list icon=”heart” iconcolor=”#dd3333″]
  • Konkurs trwa od 20 do 23 kwietnia 2015 roku (do godziny 23:59).
  • W ramach konkursu należy pod tym wpisem w komentarzu podać 3 cechy idealnego stomatologa dziecięcego. (Można, a nawet warto je uzasadnić.)
  • W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy ani członkowie ich rodzin Kliniki Demeter, LN Media i PR Expert.
  • LN Media – operator serwisu Mądrzy Rodzice – wybierze 20 najciekawszych odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają nagrody w postaci 20 zaproszeń na bezpłatną wizytę adaptacyjną dla dzieci w Klinice Demeter w Warszawie, przy ul. Białostockiej 7.
  • Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 kwietnia 2015 roku na stronie Mądrzy Rodzice. Laureatów poprosimy o jak najszybsze skontaktowanie się z redakcją drogą mailową lub w wiadomości prywatnej na FB i przekazanie danych (imię i nazwisko, nick z komentarza konkursowego, telefon kontaktowy), nie później niż do 27 kwietnia br., do godziny 12:00.
  • Wizyty adaptacyjne będzie można odbyć od 27 kwietnia do 31 maja 2015 r. w Klinice Demeter przy ul. Białostockiej 7 w Warszawie, po uprzednim umówieniu telefonicznym.
[/custom_list]

Do dzieła! Życzymy wygranej :)

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY