• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Jest nas na Facebooku ponad 150.000 – konkurs

[dropcap size=”350%” textcolor=”#dd3333″]W[/dropcap] weekend nasz fanpage na Facebooku przekroczył kolejny okrągły próg. Jest nas już ponad 150.000. Ponad 150.000 Mądrych Rodziców. Nie reklamowaliśmy się, nie kupowaliśmy fanów. Po prostu staramy się robić swoje. Cieszymy się więc, że to doceniacie, że wspólnie tworzymy fajną społeczność. My – 150.000 ludzi razem.

Powiadają, że nie liczy się ilość, lecz jakość. I my mamy to szczęście, że społeczność Mądrych Rodziców, to i ilość, i jakość. Pokazał to mocno ostatni niedzielny wieczór.

Na naszą skrzynkę na Facebooku dotarła dramatyczna wiadomość, apel o pomoc. Zaledwie kilkanaście godzin zostało na zebranie aż 16.000 złotych potrzebnych na leczenie chorego Artura, termin wpłaty środków na konto kliniki zbliżał się nieubłaganie, a pieniędzy brakowało. Niezwłocznie udostępniliśmy link do zbiórki na naszej tablicy. Minęło pół godziny i oniemiałem – zbiórka była zakończona, udało się zebrać całą potrzebną kwotę. To niesamowite. Zostało modlić się o wyzdrowienie chłopca lub zdrowia mu życzyć, jeśli ktoś się nie modli. Pomyślcie, jak czuli się wczoraj wieczorem jego rodzice, jak musieli być szczęśliwi.

Konkurs jubileuszowy

Z okazji naszego jubileuszu facebookowego obiecaliśmy konkurs. Wymyśliłem sobie, że skoro wczoraj tak pięknie nasza społeczność okazała serce, a serca są też w naszym logo, to konkurs jubileuszowy powinien nawiązywać do motywu serca. Wiecie, tak przy okazji powstaną wszak laurki, które będą miło łechtać redaktorskie ego. :) Żeby zaś już w ogóle połączyć przyjemne z pożytecznym, dodamy do tego element kulinarny.

Oto więc zasady konkursu:

  • W ramach pracy konkursowej prosimy o przygotowanie dowolnej potrawy, która zawierałaby 3 serca. (Mogą to być np. 3 ciastka o takim kształcie, potrawa z sercami wymalowanymi sosem, co tylko wymyślicie. Liczymy na Waszą wyobraźnię)
  • Ideałem byłoby oczywiście, gdyby potrawa przygotowana została wspólnie z dzieckiem, ale nie jest to wymóg, bo przecież niektórzy z nas mają dzieci jeszcze na tyle malutkie, że gotować wspólnie z nimi się nie da. Jeśli jednak ktoś może, to zachęcamy.
  • Zachęcamy (ale nie wymaga) by do pracy dołączyć przepis na prezentowaną potrawę. Warto dzielić się wiedzą, doświadczeniem i dobrymi pomysłami.
  • Zdjęcie potrawy (z przepisem w miarę możliwości) prosimy przesłać mailem na adres kontakt@madrzy-rodzice.pl z krótkim tematem wiadomości: “konkurs jubileuszowy”. Prosimy o użycie takiego tematu, ułatwi nam to zachowanie porządku w skrzynce mailowej.
  • Prace należy przesłać mailem do 11 listopada o 23:59. Spośród nadesłanych prac wybierzemy 3 najciekawsze i nagrodzimy książkami. Przyznamy również nagrodę specjalną za najbardziej oryginalny w naszym odczuciu pomysł na wplecenie motywu 3 serc – nagrodą będzie bransoletka od Ence Pence. Można wysłać więcej niż jedną pracę (ale w osobnych wiadomościach). Jedna osoba może zdobyć jedną nagrodą z puli głównej. Nagroda dodatkowa może zostać przyznana osobie, która wygrała nagrodę z puli głównej. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie www do 14 listopada.
  • Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się na publikację pracy konkursowej na naszej stronie www oraz w ramach prowadzonych przez nas działań w kanałach społecznościowych (instagram, twitter, facebook, google+).

Liczę na Wasz liczny udział i na Waszą kreatywność. Nagrody czekają!

ilustracja: Jetske19 – Flickr.comCC BY-SA 2.0
10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY