• Kategoria: Archiwum
 • Data:

Z psem na wakacjach – konkurs z ANIMIBOXem

[dropcap size=”350%” textcolor=”#dd3333″]W[/dropcap]Wraz z ANIMIBOXem organizujemy niezwykły wakacyjny konkurs. Pokaż nam, jak na wakacjach bawi się… Twój pies! Spędzasz wakacje z psem? Podbijacie razem świat? A może oddajecie się błogiemu lenistwu na łonie natury? Wszystkie pomysły są mile widziane!

Co trzeba zrobić?

Zrób zdjęcie, wstaw je w komentarzu pod postem konkursowym i wygraj atrakcyjną nagrodę: ANIMIBOX! To paczka-niespodzianka ze starannie wyselekcjonowanymi produktami dla każdego psa, niezależnie od jego rasy, wieku i ulubionych form spędzania czasu. Do wygrania są aż trzy pełnowartościowe paczki, a więc.. do dzieła!

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest LN Media Spółka z o.o., prowadząca serwis internetowy Mądrzy-rodzice.pl oraz fanpage Mądrzy Rodzice na portalu Facebook.com, zwana dalej Organizatorem.
 2. Celem konkursu jest propagowanie spędzenia wolnego czasu ze zwierzętami i upowszechnianie możliwości podróżowania z psem.
 3. Sponsorem konkursu jest ANIMIBOXm zwane dalej Sponsorem. Sponsor przekazuje nagrody, którymi są pełnowartościowe paczki regularne ANIMIBOX z miesięcy czerwiec-sierpień. Wszyscy trzej laureaci dostaną po jednym ANIMIBOXie.
 4. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. W konkursie nie mogą brać pracownicy i współpracownicy Organizatora ani Sponsora
 5. Konkurs rozpoczyna się w dniu 21 lipca 2014. Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych upływa 2 sierpnia 2014 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi nie później niż 5 sierpnia 2014 roku.
 6. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Poprzez zgłoszenie do konkursu uczestnik udziela LN Media zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu. Dane te zostaną przekazne sponsorowi nagrody m.in. w celu przesłania nagrody.
 8. W ramach zgłoszenia konkursowego uczestnik poprzez system komentarzy na stronie Organizatora przesyła w postaci pliku JPG lub PNG z wykonaną przez siebie fotografię przedstawiającą własnego psa podczas wakacji.
 9. Poprzez przesłanie zgłoszenia konkursowego Uczestnik poświadcza, iż jest autorem fotografii, posiada prawa do wykorzystania wizerunku osób i zwierząt na niej przedstawionych oraz udziela Organizatorowi i Sponsorowi bezterminowej licencji na wykorzystanie tej fotografii na dowolnym polu eksploatacji.
 10. Zwycięzcy konkursu wybierani są redakcję serwisu Madrzy-rodzice.pl w porozumieniu ze Sponsorem i ogłaszani na stronie internetowej Mądrzy-rodzice.pl. Po ogłoszeniu konkursu zwycięzcy proszeni są o kontakt z Organizatorem i przekazanie danych niezbędnych do wysłania nagrody. W przypadku braku kontaktu w ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników, nagroda ulega przepadkowi. Nagrody przekazywane są pocztą lub przesyłką kurierską na koszt Sponsora.
 11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy polskiego prawa.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu, niewyłonienia zwycięzcy oraz odwołania konkursu. Zmiany w regulaminie i odwołanie konkursu ogłaszane są na stronie internetowej Organizatora.

animibox_logo_750ANIMIBOX

to paczka pełna niespodzianek dla psa. Co miesiąc skład paczki jest inny. Znajdziesz w niej ok. 4-6 pełnowymiarowych produktów oraz produkty w wersji mini lub próbki.

W ANIMIBOXIE znajdziesz:

 • Przysmaki, przekąski
 • Kosmetyki dla psa
 • Zabawki, gryzaki
 • Kocyki, miski

Nie musisz już robić drogich zakupów w sklepie dla zwierząt.
Nie musisz też tracić czasu na poszukiwanie nowości.
My zrobimy to za Ciebie, a Ty zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na zabawę z psem.

Wybieramy tylko zdrowe i naturalne przysmaki Współpracujemy z polskimi, jak i zagranicznymi producentami kierując się w wyborze kwestią zdrowia i bezpieczeństwa, a także estetyki i oryginalności produktów.
To, co znajdziesz w ANIMIBOXIE testują nasze psy – Azzarin i Pepe mając przy tym wielką frajdę.

animibox_750

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY