• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Dziś pytanie dziś odpowiedź – 20.05.2014

[dropcap size=”220%”]K[/dropcap]Kontynuujemy nasz cykl #DziśPytanieDziśOdpowiedź. Publikujemy pytania od rodziców do rodziców, czyli – rodzice przysyłają pytanie, my publikujemy, inni rodzice pomagają i odpowiadają. Prawda, że proste? Taka to forma rodzicielskiej samopomocy. Jeśli i Wy chcecie o coś innych tą drogą zapytać, to na naszym fanpage zamieściliśmy wskazówki, jak to zrobić.

Pytanie Moniki:

Witam, śledzę Wasz profil od pewnego czasu, kiedyś w komentarzach natknęłam się na informacje o książce , którą polecały mamy, książka dotyczyła wychowania małych dzieci, buntu dwu, trzylatków, nie pamiętam tytułu. Czy moglibyście w swoim poście poprosić o jakiś mały ranking pozycji, które warto przeczytać?

Pytanie Magdaleny:

Chciałabym uzyskać jakieś podpowiedzi i wskazówki dotyczące uczenia czytania 3latki. Moja córka bardzo rwie się do czytania:), chciałabym jej jakos w tym pomoc-jak moge ja uczyc i czy sa moze jakieś warsztaty dla maluchów.

Pytanie Agaty:

Moja córeczka w niedzielę skończyła 7 miesięcy, nie ma jeszcze ani jednego ząbka (nie wiem czy w tym przypadku to istotne). I moje pytanie brzmi: Czy mogę jej dawać już chrupki kukurydziane? A jeśli tak, to jakie są najlepsze?

Pytanie Anny:

Moja córka ma 2,5 roku, nie ma problemów z samodzielnym piciem ze szklanki, ale woli picie z butelki. Jak oduczyć dziecko picia z butelki? Mam już kilka kubków niekapków, kubków z rurkami, bidonków, wszystkie przetestowane przez córkę, ale zawsze kończy się na butelce. Poza tym nadal budzi się w nocy i pije mleko 1-2 razy /noc. W wyniku czego w czasie dnia mało zjada. Próbowałam zamiaist mleka dawać jej wodę, sok, ale kończy się to zawsze wielkim płaczem i w końcu dostaje mleko. Może macie Drodzy Rodzice jakieś pomysły jak oduczyć dziecko picia z butelki oraz jak oduczyć jedzenia w nocy?

Bardzo prosimy Was, tak dla zachowania porządku, o komentowanie tu, pod tym tekstem. Dla wygody warto zaznaczyć, na które pytanie odpowiadacie. :-)

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY