• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Dziś pytanie, dziś odpowiedź – 15.05.2014

[dropcap size=”220%”]Z[/dropcap]Zgodnie z zapowiedzią, publikujemy pytania od rodziców do rodziców, czyli – rodzice przysyłają pytanie, my publikujemy, inni rodzice pomagają i odpowiadają. Prawda, że proste? Jeśli i Wy chcecie o coś innych tą drogą zapytać, to na naszym fanpage zamieściliśmy wskazówki, jak to zrobić.

Pytanie nr 1

Moja córka ma 2,5 roku, nie ma problemów z samodzielnym piciem ze szklanki, ale woli picie z butelki. Jak oduczyć dziecko picia z butelki? Mam już kilka kubków niekapków, kubków z rurkami, bidonków, wszystkie przetestowane przez córkę, ale zawsze kończy się na butelce. Poza tym nadal budzi się w nocy i pije mleko 1-2 razy /noc. W wyniku czego w czasie dnia mało zjada. Próbowałam zamiaist mleka dawać jej wodę, sok, ale kończy się to zawsze wielkim płaczem i w końcu dostaje mleko.

Może macie Drodzy Rodzice jakieś pomysły jak oduczyć dziecko picia z butelki oraz jak oduczyć jedzenia w nocy?

Pytanie nr 2

Moje pytanie jest z typu tych przyziemnych. Szukam dobrej szkoły podstawowej dla zdolnego dziecka (inteligencja wyższa od przeciętnej) z dysleksją. W grę wchodzą następujące dzielnice: Wilanów, Mokotów, Ursynów i ew. Sródmieście. Będę wdzęczna za pomoc i wszelkie informacje.

Bardzo prosimy Was, tak dla zachowania porządku, o komentowanie tu, pod tym tekstem. Dla wygody warto zaznaczyć, na które pytanie odpowiadacie. :-)

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY