Duchowy świat dzieci – konkurs na 100.000 fanów

[dropcap size=”220%”]N[/dropcap]Nie ma co ukrywać: to bardzo przyjemny dla nas moment. Nasza strona na Facebooku przekroczyła właśnie magiczny próg 100.000 fanów. Fani, prawdę rzekłszy, to takie sobie słowo. Lepiej powiedzieć, że zebrało się nas już ponad 100.000 Mądrych Rodziców.

100.000 – to brzmi dumnie. Dla nas to radość tym większa, że przekroczenie tego progu zawdzięczamy Wam. Nigdy nie kupowaliśmy reklam. To Wy komentując, dając “lajki”, udostępniając, promowaliście naszą facebookową stronę. Właśnie dlatego tak bardzo cieszymy się z tego wyniku.

Jest nas coraz więcej, a to oznacza, że i strona i fanpage rozwijają się i zmieniają. Staramy się wciąż wprowadzać jakieś zmiany, czasem większe, czasem kosmetyczne. Robiliśmy to, robimy i będziemy robić. Powiadają wszak, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa. (Przy okazji: pamiętacie o naszej ankiecie dotyczącej rozwoju strony?) Na pewno zależy nam na tym, by coraz większy nacisk kłaść na stronę www, głównie dlatego, że Facebook nie jest ani pewnym miejscem gromadzenia materiałów, ani tym bardziej miejscem wygodnym. Ciężko na fanpage znaleźć coś archiwalnego. Od pewnego czasu pojawiają się też u nas konkursy.

A skoro o konkursach mowa… Dopiero co recenzowaliśmy książkę Mary Ellen Maunz “Duchowy świat dzieci”. Z okazji przekroczenia progu 100.000 Mądrych Rodziców mamy dla Was konkurs związany z tą książką.

Reguły są proste. Oczywiście, jak zawsze – nie będziemy bawili się w zbieranie lajków, udostępnianie i inne takie dyrdymały. Wiecie, że tego po prostu nie lubimy.

Pytanie konkursowe brzmi:

Jakie najtrudniejsze pytanie zadało Wam wasze dziecko?

Odpowiedzi zamieszczajcie po prostu w komentarzach pod wpisem. Spośród zamieszczonych odpowiedzi wybierzemy 3, naszym zdaniem najciekawsze. Dla ich autorów mamy bezpłatne egzemplarze książki Mary Ellen Maunz “Duchowy świat dzieci”. (Gdyby ktoś nie chciał liczyć na nasze oko, to oczywiście może sobie książkę zamówić samodzielnie w księgarni wydawnictwa Illuminatio.)

Aha, nauczeni smutnym doświadczeniem jednego z naszych konkursów od razu zastrzegamy, że będziemy dyskwalifikowali wpisy zawierające wulgaryzmy.

front_RGB_72dpi

 

No, to do dzieła, kochani Mądrzy Rodzice :)
Na Wasze komentarze czekamy do piątku 9 maja. 12 maja ogłosimy wyniki.

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY