• Kategoria: Archiwum
  • Data:

Poduszki i kołysanki – konkurs z Coccolone

[dropcap style=’square’]L[/dropcap]Lubicie konkursy? Kto by nie lubił. My je lubimy. A lubicie nagrody? Nagrody to pewnie każdy lubi. My w każdym razie bardzo lubimy, choć, nad czym ubolewamy, sami nie możemy dostać tych nagród, które rozdajemy w konkursach dla Was. A już najbardziej lubimy te konkursy, w których rozdajemy Wam nagrody po prostu przecudne. I tak jest właśnie tym razem. Zatem – my już wyjaśniamy, co i jak, a Wy – do dzieła!

Nagrody w tym konkursie są naprawdę przepiękne, a sam konkurs – bardzo prosty. Warto więc wziąć w nim udział.

Coccolone - poduszki-przytulanki mówiące paciorekCoccolone jest rodzinną marką, stworzoną przez – co akurat wiemy, bo jesteśmy z nimi w kontakcie – przesympatyczne małżeństwo. Specjalizują się w produkcji niepowtarzalnych przytulanek doskonałych na prezent dla dziecka z okazji narodzin, chrztu, Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, roczku oraz wszelkie inne uroczystości świętowane z małymi dziećmi. Coccolone to wyjątkowe poduszki-przytulanki mówiące paciorek (“Aniele Boży” i “Mój Ukochany Boże”) w wykonaniu dzieci – chłopca lub dziewczynki. Poduszki do wyboru w prezentowanych kolorach, wykonane z wysokogatunkowego polaru. Na poduszce wyhaftowany został aniołek, złoty lub wielobarwny, trzymający serduszko.

Co trzeba zrobić?

Reguły konkursu są niezwykle proste:

[list icon_color=normal] [list_item icon=plus] W komentarzu pod tym tekstem wstaw swoją ulubioną kołysankę. Może to być kołysanka z Waszego dzieciństwa lub ta, którą nucicie swojemu dziecku.. [/list_item] [list_item icon=plus] Może to być link do filmiku na Youtube lub innego nagrania w sieci albo nawet tekst kołysanki. Możecie nawet nagrać własną kołysankę. [/list_item] [list_item icon=plus] Pamiętaj – liczą się wpisy tu, nie na facebooku, nie mailem, ma być komentarz pod konkursowym wpisem na stronie. [/list_item] [list_item icon=plus] Kołysanki można zgłaszać do 7 kwietnia do godziny 23:59. [/list_item] [list_item icon=plus] Nie będzie zbierania lajków ani innych takich wynalazków. [/list_item] [list_item icon=plus]Jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz Coccolone wybierze 2 najciekawsze zgłoszenia i nagrodzi je, wysyłając po poduszce – dobranej do płci dziecka, dlatego prosimy o zaznaczenie, czy Wasze dziecko to chłopiec czy dziewczynka. [/list_item] [/list]

Regulamin konkursu:

[wt-row] [wt-column width=’one-half’]

1. Organizatorem konkursu jest LN Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. z siedzibą w Warszawie, zwana dalej Organizatorem.

2. Sponsorem nagród w konkursie jest PM Coccolone. z siedzibą w Mosinie, zwana dalej Sponsorem

3. Udział w konkursie może brać każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca obywatelstwo polskie, zwana dalej Uczestnikiem.

4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Organizatora i Sponsora ani ich członkowie rodzin.

5. Udział w konkursie jest dobrowolny i nie wiąże się dla Uczestnika z żadną odpłatnością.

6. Poprzez udział w konkursie Uczestnik potwierdza, iż zapoznał się z regulaminem konkursu i akceptuje jego postanowienia.

7. W ramach konkursu Uczestnik przesyła Organizatorowi pracę konkursową, tj. wskazuje swoją ulubioną kołysankę w formie tekstu albo zapisu audio lub wideo. Dopuszczalne jest publikowanie kołysanki w wykonaniu innych osób np. poprzez udostępnienie odnośnika do materiału audiowizualnego udostępnionego w sieci Internet.

8. Uczestnik przesyła pracę konkursową Organizatorowi poprzez jej opublikowanie w formie komentarza na stronie internetowej Organizatora pod wpisem konkursowym w terminie do 7 kwietnia 2014 roku, do godziny 23:59. Prace opublikowane po tym terminie nie zostaną uwzględnione przez Organizatora w procesie wyboru zwycięzcy.[/wt-column] [wt-column width=’one-half’ last=true]9. Informacje obejmujące: imię i nazwisko oraz adres do korespondencji, na który ma być wysłana nagroda, Uczestnik przekazuje Organizatorowi na jego prośbę po rozstrzygnięciu konkursu, w przypadku uznania Uczestnika za zwycięzcę lub przyznania mu wyróżnienia. Uczestnik wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie jego danych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu. Dane osobowe Uczestnika nie będą wykorzystywane w innych celach. Dane uczestników nagrodzonych zostaną przekazane Sponsorowi dla umożliwienia mu wysłania nagrody.

10. Spośród nadesłanych prac konkursowych Organizator w porozumieniu ze Sponsorem wybierze 2 zwycięzców, tj. autorów najciekawszych odpowiedzi. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w terminie do 10 kwietnia 2014 r za pośrednictwem strony internetowej Organizatora.

11. Decyzja Organizatora o wyborze zwycięzcy oraz ewentualnym przyznaniu wyróżnień dodatkowych jest ostateczna i nie wymaga uzasadnienia.

12. Nagrody dla zwycięzców zostaną wysyłane pocztą lub za pośrednictwem firmy świadczącej usługi kurierskie na koszt Sponsora.

13. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu. Ewentualna ziana wymaga ogłoszenia jej na stronie internetowej Organizatora.

14. W sprawach nieuregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy polskiego prawa.

[/wt-column] [/wt-row]

Zobaczcie nagrody:

Ważne linki:

Jak sami widzicie – zadanie nie jest trudne, nagrody są cudne – zatem do dzieła! Mamy nadzieję, że zaroi się tu od Waszych komentarzy :)

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY