• Kategoria: Archiwum
  • Data:

40.000 i nowości

Dopiero co pisaliśmy tutaj z radością o tym, że przekroczyliśmy próg 20.000 fanów na Facebooku. A już zrobiło się nas ponad 40.000. Aż ciężko nam wyrazić słowami radość. To ogromna motywacja do pracy.

W ramach tej pracy postanowiliśmy przebudować całkowicie naszą stronę internetową. Nadaliśmy jej nowy wygląd. To było sporo pracy. Mamy nadzieję, że efekt przypadnie Wam do gustu.

Na wyglądzie jednak zmiany się nie kończą. Pozwólcie, że zaprezentujemy Wam kluczowe części naszej strony:

  1. Artykuły – tu pojawiają się i będą oczywiście dalej pojawiać się artykuły związane z wychowaniem i opieką nad dziećmi. Chcemy mocno rozwijać ten dział. Gdyby ktoś chciał np. opublikować tu swój tekst, to zapraszamy do współpracy.
  2. Nasz blog – to przestrzeń nie tylko na aktualności, które dotyczą serwisu Mądrzy Rodzice, ale i na nasze własne opinie. Tu będzie subiektywnie.
  3. Rodzicielska blogosfera – nasz agregator blogów rodzicielskich, czyli zajawki tekstów, które pojawiły się na ciekawych blogach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak działa agregator i jak dodać swój blog do niego, to tutaj znajdziecie wszelkie informacje.
  4. Pomagać każdy może – dział, w którym zamieszczamy ogłoszenia o dzieciach, które ze względu na chorobę lub trudną sytuację potrzebują pomocy. Zasady tego działu i informacje o tym, jak dodać ogłoszenie, znajdziecie tutaj.
  5. Sklepik – wiadomo: koszulki, kubki Mądrych Rodziców. Zachęcamy :)
  6. Polecamy – tu publikujemy rekomendowane przez nas linki, książki oraz nadchodzące wydarzenia.
  7. Ebooki – tu znajdują się bezpłatne ebooki edukacyjne dla rodziców.
  8. Przyjaciele – wiadomo, prawda?

Przygotowujemy już kilka kolejnych nowości i nowe materiały. Udostępniliśmy możliwość dyskusji nie tylko na fanpage, ale i tu, na stronie. Gorąco Was do tego zachęcamy.

10 sprawdzonych sposobów, jak wspomóc dziecko w nauce programowania - pobierz darmowy ebook

POLECAMY