Wgrywam posty...

KONTAKT Z NAMI

 • Patrycja Rosińska

  Witam,
  Chciała bym wykorzystać Państwa grafikę ” Pomagać każdy może ” Zakładam wydarzenie na FB w związku ze zbiórką ( w Warszawie) rzeczy dla mamy z dwójka dzieci ze Słupska. Państwa grafika idealnie pasuję , proszę o zgodę na jej wykorzystanie .

  • Jako administrator odpowiadam: Przykro mi, nie ma takiej możliwości.

 • Damian

  Dzień dobry jestem psychologiem/psychoterapeutą i chciałbym na państwa stronie opublikować swój artykuł dotyczący psychoterapii młodzieży. Czy istnieje taka możliwość?

 • Sebastian Olszyński

  Witam serdecznie. Nie rozumiem dlaczego mój wczorajszy wpis na FB dotyczący tekstu odnoszącego się do Rafała Piaseckiego został usunięty? Myślę, że tego typu cenzura jest co najmniej dziwna. Zwłaszcza, że tak jak tam napisałem tamten tekst ma się nijak do tamtej rzeczywistości. A wiem co tam napisałem, bo w przeciwieństwie do autorki artykułu, znam dość dobrze sytuację rodzinną zarówno Rafała jak i Karoliny. Nie mam zamiaru bronić Rafała, ale każdy kij ma da końce i w tej sytuacji Karolina nie jest święta i ma równie wiele „za uszami”. No, ale po takim poprowadzeniu sprawy przez doradców Karoliny na drugą stronę medalu nikt już nie patrzy. Nie patrzy, bo już nie wypada? Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji bo zakładałem, że jesteście bardziej obiektywni. Pozdrawiam

Contact Form Powered By : XYZScripts.com