Wgrywam posty...
Home #KreatywnaNiedziela

#KreatywnaNiedziela

Cykle tematyczne stały się znakiem rozpoznawczym naszej strony. Niedziela, dzień wolny od pracy, dla niektórych – dzień święty, u nas jest dniem, w którym szczególnie mocno zachęcamy do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi.

Przysyłaliście coraz więcej swoich propozycji. Powoli zaczynał robić się w nich bałagan, więc postanowiłem troszkę uporządkować. Dlatego od teraz zgłoszenia przyjmuję tylko tą drogą, już nie przez wiadomości prywatne na Facebooku. Wypełnij formularz i prześlij swoją propozycję. Ponieważ propozycji jest sporo, może się zdarzyć, że Twój tekst nie trafi do najbliższego zestawienia, lecz do któregoś z kolejnych. Chciałbym bowiem unikać sytuacji takich, że w jednym tygodniu jest 5 propozycji, a w kolejnym, bo akurat mniej zgłoszeń przyszło, tylko po jednej.

W ramach cyklu #KreatywnaNiedziela na naszej facebookowej tablicy goszczą wpisy blogowe opisujące ciekawe kreatywne zabawy dla rodziców i dzieci, w tym też różne tzw. DIY (z angielskiego Do It Yourself, czyli po naszemu „Zrób to sam”.)

Naszym zdaniem to bardzo ważne, by rodzice i dzieci spędzali wspólnie czas. Ważne też, by był to czas spędzony dobrze. Nie chodzi o bycie obok siebie, o oglądanie telewizji czy granie w gry komputerowe, w dodatku – każdy na swoim sprzęcie. Chodzi o realne, rozwijające zabawy, angażujące rodzinę. Mogą to być zabawy w domu, wspólne eksperymentowanie, zabawy na świeżym powietrzu czy wyjścia w ciekawe miejsca. Ogranicza nas nasza kreatywność – wszak to #KreatywnaNiedziela.

Dlaczego niedziela? Bo rozumiemy, że sytuacje rodzinne bywają różne, że pracujemy, mamy mało czasu, zwłaszcza w dni powszednie. Niech więc chociaż niedziela będzie dniem takim wspólnym, rodzinnym.

Zgłoś wpis do cyklu #KreatywnaSobota

Imię i nazwisko:

*

Adres email:

*

Nazwa bloga:

*

Tytuł wpisu:

*

Link do wpisu:

*

Potwierdź, że nie jesteś botem:

*

Contact Form Powered By : XYZScripts.com